STREET FUTBALOVÝ TURNAJ

NITRA


28.4.2019 (nedeľa)
/štadión FC Nitra (vstup od parku)/

Víťaz detského turnaja: FC Nitra "C"
Víťaz dospelého turnaja: Lokomotiv Partizánske

V Nitre si postup do finále vybojovali FC Nitra "C" a Lok. Partizánske

V Nitre bojovalo o postup do závrečného finále spolu 14 detských tímov, no dospelé prišli napokon len dve. Víťazné tímy postupujú na celoslovenské finále, ktoré sa uskutoční 5.6.2019 pred bratislavským nákupným centrom Eurovea.

Detský turnaj ovládla domáca Nitra

Detský turnaj v kategórii do 10 rokov organizuje ÚLK v spolupráci so Slovenským futbalovým zväzom v rámci projektu Dajme spolu gól. V Nitre to bola bitka 14-tich tímov na dvoch ihriskách. Finále bolo napokon výhradne nitrianska záležitosť, keď si to medzi sebou rozdali Nitra "B" a Nitra "C". Z rúk manažéra mládeže Igora Dema a bývalého vynikajúceho futbalistu pôsobiaceho v štruktúrach FC Nitra si napokon prevzali trofej pre víťaza mladí Nitrania s označením "C".

Víťazom dospelého turnaja Lokomotív Partizánske

Lokomotívu Partizánske to vyšlo. Už po šiestykrát bol tento tím na Futbale v meste. Nikdy ale nevyhral. Až teraz v Nitre. Húževnatý tím si tak vybojoval postup do veľkého finále do Bratislavy - 5.6.2019!

Čo získava víťaz

Víťaz získava postup na celoslovenské finále do Bratislavy (5.6.2019). Vo finále sa stretnú najlepšie tímy z celého Slovenska, resp. skupinových kôl. Okrem toho víťaz skupinového kola získava aj vecné ceny od partnerov Collalloc, Eutraco, Orange Sport či Fortuna.

Víťaz detského turnaja: FC Nitra "C"
Víťaz dospelého turnaja: Lokomotiv Partizánske